Budapest - Eladó Ház
XII. kerület, Kútvölgy, Kútvölgyi út
94 m2
99.000.000 Ft
LV4017
Leírás
Eladásra kínálok a 12. kerület egyik legszebb részén a Kútvölgyben, 300 nm-es önálló kerttel egy 1985-ben épült ikerház, emeleti, 93 nm-es, jelenleg 3 szobássá alakított részét.
Az ikerházrész 1994-ben teljeskörű felújításon esett át. Fűtését combi-cirkó kazán látja el, melyet 2016-ban korszerűbbre cseréltek. A tetőszerkezetet 2004-ben újították fel, 2020-ban pedig klímát szereltek be. A jó minőségű ablakokon szúnyogháló és aluminium redőny van.
A déli tájolású, külön nyíló szobák világosak, (25-18-16nm-esek) az étkezős konyha tágas és a panorámás északi oldalra néz.
A fürdőszobában kád és zuhany, dupla mosdó és wc-van, a külön Wc-ben is van kézmosó.
A lakás fölötti 50 nm-es padlástér hosszútávon beépíthető. A lakáshoz tartozik még egy 6 nm-es pince is.
A lakáshoz tartozik továbbá a zárt udvaron 3 autó számára hely, továbbá egy dedikált kocsifelhajtó további 1 auto parkolására.
A 300 nm-es önálló kert rész kerítéssel le van választva a szomszédoktól, a használati megosztásról szerződés áll rendelkezésre.
A környék ellátottsága megfelelő, tömegközlekedéssel, a közelben megálló 155-ös, 128-as és 156-os autóbuszokkal 15 perc a Széll Kálmán tér.
Rezsi: A gáz és elektromos áram felhasználás a tulajdonos használata mellett a támogatott sávban van. (Az éves gáz fogyasztás 733 m3)
Az ingatlan per- és tehermentes, azonnal költözhető.
(kisebb értékű ingatlan beszámítása szóba jöhet!)
Az ingatlan elhelyezkedése
Kapcsolati adatok
Érdeklődjön az ingatlanról, e-mailben!
Hasonló ingatlanok

Eladó Lakás
Lakás / Tégla
Alapterület:100 m2
2+½ szoba
Erkély: 3 m2
4. emelet

Eladó Lakás
Lakás / Tégla
Alapterület:65 m2
1+2x½ szoba
Erkély: 5 m2
3. emelet

Eladó Lakás
Eladó 4 szobás panellakás a Huszti úton
Lakás / Panel
Alapterület:80 m2
3+½ szoba
2. emelet

Eladó Lakás
Lakás / Csúsztatott zsalus
Alapterület:57 m2
2 szoba
1. emelet
